×
Strona główna O nas Automaty vendingowe Bezbutlowe
dystrybutory wody
Kontakt
Woda mineralna Dystrybutory wody Woda mineralna

O wodzie z dystrybutorów

Dystrybutory do wody z wewnętrznym systemem filtracyjnym podłączone są do sieci wodociągowej. Dzięki zastosowaniu systemu ultra-filtracji uzyskujemy źródło doskonałej wody pitnej.

Woda w butlach powinna być przechowywana z dala od promieni słonecznych i w chłodnym otoczeniu. Po zainstalowaniu w dystrybutorze powinna być zurzyta w krótkim czasie. Zapobiega to rozwojowi glonów i drobnoustrojów. Już po 48 godzinach po otwarciu następuje ich rozwój. Dostają się do butli podczas wkładania jej do dystrybutora.

Następnym problemem jest to, że nie mamy pewności jaka woda do picia znajduje się w butlach, ani w jakich warunkach była transportowana, czy magazynowana oraz jak długo jest już w butli.

Nie ryzykuj własnym zdrowiem!

W dzisiejszych czasach woda w sieci wodociągowej jest dobra. Dzięki zastosowaniu zaawansowanemu technologicznie systemowi filtracyjnemu w naszych dystrybutorach eliminujemy ewentualne zanieczyszczenia powstałe podczas przepływu wody przez sieć wodociągową. Dostajemy krystalicznie czystą wodę o przyjemnym smaku i bez zapachu.

Nasze dystrybutory przywracają jej pierwotne cechy i właściwości.AQUA-BAR.PL
mgr inż. Henryk Karch

al. Kasztanowa 18-20, budynek b
53-125 Wrocław

tel. biuro 509 660 383
tel. serwis 535 500 101

e-mail:

facebook
© 2015 Atomaty vendingowe Wrocław - Aqua-bar.pl    Projekt i wykonanie: WebArt4U.pl